پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

سونی و اتومبیل برقی جدیدش

0 80

اتومبیل مبهوت کننده سونی در نمایشگاه لاس وگاس

سونی از اتومبیل برقی مبهوت کننده اش در نمایشگاه محصولات الکتریکی ۲۰۲۰ در لاس وگاس رونمایی کرد.

سونی در نمایشگاه امسال محصولات الکتریکی از یک دستگاه اتومبیل برقی بدون راننده رونمایی کرد. سونی با این تکنولوژی برتری و سابقه و تجربه شرکت خود را در میان طیف وسیعی از پویایی تکنولوژی های دیگر به رخ کشید.

اتومبیل سونی

شرکت سونی در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۰ از غول الکتریکی ای که ساخته رونمایی و مدل اولیه اتومبیل اس-ویژن را بعنوان راهی برای نمایش فناوری های پیشرفته الکتریکی خود با هدف کمک به “رانندگی مستقل تر و قابل اطمینان تر” ایجاد کرد.

در مجموع در این اتومبیل ۳۳ سنسور و بیش از ۱۳ مدل تسلا اس و ایکس نصب شده که از آنها برای تشخیص و نظارت افراد و اشیاء چه در داخل اتومبیل چه در خارج اتومبیل استفاده می شود.

اینها شامل فناوری تصویربرداری و سنجش فناوری است. همچنین نرم افزاری درون ماشین طراحی شده که از هوش مصنوعی سونی استفاده می کند و بدین وسیله ارتباطات راه دور و ارتباطات هوایی را تنظیم می کند.

رانندگی مستقل تر و قابل اطمینان تر شعار سونی در این رویداد بود

مدیرعامل سونی کنیچیرو یوشیدا گفت: “کار خاصی نکرده ایم که بگوییم موبایل در دهه ی گذشته رشد چشمگیری داشته است. بلکه من معتقدم گرایش بزرگ بعدی جذاب خواهد بود.”

اتومبیل سونی

شرکت سونی از این اتومبیل برقی به عنوان اولین نمونه ی “ابتکار و خلاقیت” با نام اس-ویژن یاد کرد که از این ابتکار در جهت توسعه فناوری های خود در راستای پویایی و تحرک تکنولوژی بهره خواهد برد.

اتومبیل سدان, مدل اولیه اتومبیل سونی بود که در کنار دیگر محصولات این شرکت در نمایشگاه امسال محصولات الکتریکی در لاس وگاس ,نوادا به تاریخ ۷ تا ۱۰ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار شد.

ترجمه: بهاره همتی

ارسال یک پاسخ