پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

چگونه با ORS ورزشی آسوده داشته باشیم ؟

0 72

آب برای علاقه مندان دوچرخه سواری

تعداد زیادی از کسانی که زیاد پیاده روی میکنند، علاقه مندان دوچرخه سواری وشرکت کنندگان در کمپ ها نمک ضد آب هیدروژنی دهان و دندان (ORS) را برای نگه داشتن خود و آب رسانی بدن خود در طول ماجراجویی خود حمل می کنند.

این نمک ها در درجه اول توسط افرادی که از اسهال رنج می برند برای حفظ نمک های لازم در بدن استفاده می شود. نمک های ORS در بازار هند به صورت مستطیلی فروخته می شوند. Electral و Cipla ORS متداول ترین پودرهای ORS در هند هستند.

دوچرخه سواری و آب معدنی

در حالی که در یک سفر مانند پیاده روی/ دوچرخه سواری ، وظیفه پاره کردن کیسه و ریختن پودر درون یک بطری آب رنج آور است و یک بهم ریختگی ایجاد میکند (پودر بیرون می ریزد ، دستها چسبنده می شوند ، پودر مرطوب دور کلاه بطری گیر می کند و غیره…).

فرد باید هر بار یک جفت قیچی مخصوص حمل برش کیسه Cipla ORS حمل کند.

نمک ORS

شکل کیسه: مستطیل شکل راهنمایی مناسبی را برای پودر در داخل دهانه های کوچک (گردن بطری) ایجاد نمی کند اما برای یک لیوان خوب کار می کند.

کمبود علامت پارگی: به دلیل عدم وجود پارگی ، کیسه به اشکال مختلف اشک می ریزد و باعث می شود  بیش از اندازه باز شود. اگر سوراخ پارگی خیلی کوچک باشد، پودر برای خارج کردن آن خیلی طول می کشد. اگر سوراخ اشک خیلی بزرگ باشد، پودر در همه جا می ریزد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
معرفی سبک عکاسی Ornitographies «ژاوی بو»

تمام راه حل ها بررسی و در نهایت نمونه ای تولید شد که برندینگ بسته بندی را حفظ و استفاده آن را بسیار راحت کرد.

برای اطلاعات بیشتر از اخبار بسته بندی ما سایت الف پرینت را به شما پبشنهاد می کنیم .

نمک ORS

 

 

 

ارسال یک پاسخ