خانه سخن سردبیر هنر را حد و مرزی نیست - نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست

والت دیسنی : “ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم . زیرا ما کنجکاو هستیم و کنجکاوی ما را بــه مسیرهای جدید هدایت می کند.”

دل به دریا زدن را با تمرین، یاد گرفتیم. نگران نبودیم مطالب تکراری باشد.

تیم خلاق پان‌آرت هر روز به هدف نزدیک‌تر می‌شود وقتی همکاران با دل و جان تلاش می‌کنند و در نهایت نمره قبولی را مخاطبان عزیز دادند.

چرا که اعتلای مجله وابسته به بقای آن است. تمام رویاهایمان می تواند به حقیقت برسد، اگر شجاعت دنبال کردنش را داشته باشیم. اگر چیزی را تصور کنید می‌توانید انجام دهید.

امروزه در عصر تکنولوژی و ارتباطات می توانیم خیلی چیزها را یاد بگیریم و از میدان های منفعل روزمرگی فرار کنیم، هنر امروزه از طرفی پیدا کردن خود واقعیمان در پس این روزمرگی هاست.

چیزی که شوپنهاور خیلی بر آن تاکید داشت، نمردن روح شاعرانگی در هنر است. هنر حد و مرز نمی شناسد، هنر تار و پود هنرمند است و پژوهش در عرصه هنر بی شک یکی از روش ها برای ایجاد تحرک و پویایی در بین اهل قلم و هنرجویان است و مهم ترین هدف نشریه پان آرت، افزایش دانسته های علمی و رویدادهای تجربی و عملی هنری است.

امید است این مجموعه مورد توجه و استفاده صاحب نظران قرار گیرد. از تمامی همکارانی که در گردآوری، نگارش، تصحیح و ترجمه مقالات دلسوزانه همکاری داشتند تشکر ویژه دارم.

بسیار خرسندیم از این که شماره دیگری از نشریه تخصصی پان آرت را که حاصل تلاش های مستمر، همکاری و هم فکری هیات تحریریه مجله است، حضور مخاطبان عرضه می کنیم.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
نسخه هفتم ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی پآن آرت

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...