خانه سخن سردبیر هنر را حد و مرزی نیست - نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست

والت دیسنی : “ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم . زیرا ما کنجکاو هستیم و کنجکاوی ما را بــه مسیرهای جدید هدایت می کند.”

دل به دریا زدن را با تمرین، یاد گرفتیم. نگران نبودیم مطالب تکراری باشد.

تیم خلاق پان‌آرت هر روز به هدف نزدیک‌تر می‌شود وقتی همکاران با دل و جان تلاش می‌کنند و در نهایت نمره قبولی را مخاطبان عزیز دادند.

چرا که اعتلای مجله وابسته به بقای آن است. تمام رویاهایمان می تواند به حقیقت برسد، اگر شجاعت دنبال کردنش را داشته باشیم. اگر چیزی را تصور کنید می‌توانید انجام دهید.

امروزه در عصر تکنولوژی و ارتباطات می توانیم خیلی چیزها را یاد بگیریم و از میدان های منفعل روزمرگی فرار کنیم، هنر امروزه از طرفی پیدا کردن خود واقعیمان در پس این روزمرگی هاست.

چیزی که شوپنهاور خیلی بر آن تاکید داشت، نمردن روح شاعرانگی در هنر است. هنر حد و مرز نمی شناسد، هنر تار و پود هنرمند است و پژوهش در عرصه هنر بی شک یکی از روش ها برای ایجاد تحرک و پویایی در بین اهل قلم و هنرجویان است و مهم ترین هدف نشریه پان آرت، افزایش دانسته های علمی و رویدادهای تجربی و عملی هنری است.

امید است این مجموعه مورد توجه و استفاده صاحب نظران قرار گیرد. از تمامی همکارانی که در گردآوری، نگارش، تصحیح و ترجمه مقالات دلسوزانه همکاری داشتند تشکر ویژه دارم.

بسیار خرسندیم از این که شماره دیگری از نشریه تخصصی پان آرت را که حاصل تلاش های مستمر، همکاری و هم فکری هیات تحریریه مجله است، حضور مخاطبان عرضه می کنیم.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
نسخه هفتم ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی پآن آرت

حتما بخوانید

نگاهی به زندگی هانری روسو

هانری روسو نقاش فرانسوی و زندگی اوهانری ژولین فِلیکس روسو  (به فرانسوی: Henri Julien Félix Rousseau) ‏ (۲۱ مه ۱۸۴۴ - ۲ سپتامبر ۱۹۱۰)...

نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم (نقش خود)

نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم (نقش خود) نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم با عنوان نقش خود در روز ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ با حمایت گالری سرزمین هنر...

چاپ هیدروگرافی و خلاقیت های نوین

چاپ هیدروگرافی و پیشینه آنچاپ هیدروگرافی (که بنام غوطه‌وری در آب، چاپ واتر ترانسفر، هیدرو دیپینگ نیز شناخته شده است) یک تکنیک چاپ تزیینی/...

نشر الکترونیک و صنعت چاپ – نسخه ۵۶

نشر الکترونیک و صنعت چاپ در دنیای نشر الکترونیک امروز که هر روز از امکانات بیشتری بهره مند میشود،‌ دنیای موضوعات دیجیتالی موضوع شگرف است...

ذات هنر ، تشنگی بی پایان – نسخه ۵۵

ذات هنر ، تشنگی بی پایان ذات هنر ، این عرصه ی ناب و بی بدیل، تجاربی را می طلبد که برخاسته از تلاش های...