خانه سخن سردبیر آغازی دوباره با نشر جدید - نسخه ۵۳

آغازی دوباره با نشر جدید – نسخه ۵۳

سخن سردبیر ماهنامه دیجیتال جامعه هنری ایرانیان ، نسخه پنجاه و سوم

سخن سردبیر : سال ۹۷ را خوب یا بد پشت سر گذاشتیم و مثل هر سال به استقبال سال جدید رفتیم، گرچه برای بسیاری از هم وطنانمان با سختی و مشقت توام بود و همه در سوگ غم فراگیر سیل زدگان همدردی کردند. کلیشه ای نیست اگر بشنویم “لطفا هر کسی در حد توان کمک رسانی کند”، چراکه بر این باورم ذره ای از کمک‌ها می تواند باعث شود احساس ناامیدی کمرنگ تر شود.

باری، سال ۹۸ سال را سال همدلی و عشق به یکدیگر بنامید و بدین باور زندگی کنیم. امید بر آن است تا ماهنامه دیجیتالی پان آرت به یاری دوستان و همراهان محترم، پررنگ تر از قبل به فعالیت خود ادامه دهد و تا بتواند افق های جدید را در عرصه هنرها کشف کند و در اختیار خوانندگان عزیز قرار دهد.

هنر، این مسیر سهل ممتنع، مسئولیت بزرگی را بر دوش هنرمندان می گذارد و هنردوستان دوشادوش آنان مسیر را برایشان مهیا و هموارتر می کنند. در هر شماره ای از مجله سعی می‌کنیم مطالب، به‌روز و همگام با عرصه تحولات هنری دنیا باشد و گاهی هم گوشه چشمی بر هنر گذشته با رویکرد های متفاوتی را در نظر داشته باشیم. در آخر تشکری ویژه از تمامی اعضای نویسندگان مجله پان آرت را دارم که با سعی و تلاش بی وقفه در به روز رسانی این نشریه تخصصی پرمخاطب، همکاری دارند و بازهم آرزو داریم سالی پر از سلامتی و کامیابی را در پیش رو داشته باشید.

 

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...