پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

۵۰ طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)

همین الان به جدیدترین خرید خود نگاه کنید. چرا آن محصول را خریداری کرده اید؟ آیا این یک خرید ضروری برای شما بوده؟ یا فقط دوست داشتید که آن را خریداری کنید.

0 30

۵۰ طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)

قسمت دوم مطلب ۵۰ طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی است که مطالعه میفرمایید:

۰۶-بازیگوش باشید

50 طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم) اگر این امکان را دارید با بسته بندی خود شیطنت کنید و از آن در جهت توجه مشتریان استفاده کنید. در این نوع بسته بندی فوق العاده بازیگوشی و در عین حال سادگی به کار رفته است.

با استفاده از رنگهای روشن و شاد ، درست مثل اینجا در الگوی لیبل ذخیره سازی میوه های رنگارنگ Lilac & White ، بازیگوش شوید.

تصویر با محصول در تعامل است. رنگ مورد استفاده به توت ها مربوط می شود و تصویر شخصیت روی آن که در حال خوردن توت ها می باشد نشانگر کیفیت محصول است.

در این مطلب سعی داریم با این ۵۰ طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی شما را آشنا کنیم .


۰۷-جسور باشید

50 طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)استفاده از چندین رنگ و شکل در یک الگوی جالب راهی عالی برای جسارت است.این بسته بندی نوشیدنی از این موارد استفاده می کند و ظاهری بی نظیر دارد.

به نظر جسورانه و متفکرانه است. همچنین این حس را به مشتریان هدیه می دهد که در صورت انتخاب آن زمان لذت بخشی را تجربه خواهند کرد.


۰۸-قالب را بشکنید

50 طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)اگر محصولی را دارید که افراد زیادی نیز آن را تولید می کنند ، سعی کنید در نحوه نمایش آن ابتکار به خرج دهید. در بسته بندی این عسل قدمی نو در جهت مخالف شیشه های معمولی یا شیشه پلاستیکی برداشته و از ظرفی تولید شده که از موم زنبور عسل ساخته شده است.

این ایده بسیار عالی است زیرا وقتی تمام عسل را استفاده کردید ، می توانید ظرف را برگردانید و از فتیله ای که در قسمت زیر آن قرار دارد استفاده کنید  می توانید آن را به عنوان شمع بسوزانید و بدون اینکه چیزی از آن هدر برود تا انتها مورد استفاده قرار دهید.


۰۹-فرایند را در نظر بگیرید

50 طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)اگر محصول شما چیزی است که شما فکر می کنید شایسته هدیه است، آن را به این شیوه ارائه دهید.  این limoncello برای هدیه و بسته بندی ساخته شده است.

کاغذ سفید از بطری شیشه ای درون استوانه بلند محافظت می کند.  وقتی سیلندر را باز می کنید، می توانید کاغذ را از بطری جدا کنید، این کار حس باز کردن هدایای معمولی بسته بندی شده را برایتان بوجود می آورد.


۱۰- در بسته بندی از سبک سازی استفاده کنید

50 طرح خلاقانه و جذاب بسته بندی (قسمت دوم)سعی نکنید تصاویر گرافیکی خود را واقعی جلوه دهید. اگر می توانید تصاویر خود را سبک کرده و از آن به عنوان یک عنصر بافت استفاده کنید ، به دنبال آن بروید. 

در این بسته بندی از تصویر ساده ای از سر و مو استفاده شده است.

مو در سراسر جعبه حرکت می کند ، الگویی را در پس زمینه ایجاد می کند. در نگاه اول ، شما متوجه نمی شوید که چه الگویی را می سازد، اما وقتی بسته را با دقت نگاه می کنید، متوجه خواهید شد که این خطوط روی بسته در حقیقت ادامه همان موها می باشد.

ارسال یک پاسخ