پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

و بالاخره تبلت واکام…

تبلت واکام
0 37

اولین دستگاه تبلت شرکت واکام برای طراحان ساخته شد. این تبلت که بر هسته ویندوز هشت تولید شده، دارای صفحه دجییتال حساس با کیفیت دستگاه های مدل Cintiq از واکام هست. یعنی همون کیفیت و استانداردهای خاص رو که در دستگاه های Cintiq داشتین، بروی این تبلت هم میتونین تجربه کنید.با این تفاسیر برای طراحی بروی این صفحه تبلت مشکلی هم نیست، چون طراحان همون انتظاری رو از کیفیت نمایش و حساسیت به فشار قلم دارن که در دستگاه های طراحی Cintiq داشتن.
این تبلت با یک پردازنده Core i7 شرکت Intel مجهز شده و هشت گیگابایت حافظه DDR داره و در نهایت Intel HD Graphics 4000 برای طراحان علاقه مند به عنوان قسمت پردازش گرافیک ایجاد شده. تمامی امکانات یک تبلت حرفه ای برای طراحان در این دستگاه جمع آوری شده. از قلم نوری اصل شرکت واکام گرفته تا پردازنده گرافیک، واقعا هیجانی رو برای داشتن این دستگاه ایجاد میکنه.
از امکانات دیگه این تبلت میتونیم به دو دوربین که در جلو و پشت دستگاه وجود داره، USB نسخه سه و دو، سیستم بلوتوث و همینطور وای فای و از همه مهمتر صفحه با کیفیت 13.3 اینچ با حساسیت به 2048 درجه فشار قلم نوری واکام. البته قلم ویژه این دستگاه از نوع پیشرفته قلم های گرافیکی هست که در چرخش و زاویه طراحی قلم جواب خودش رو پس داده. از علاقه مندیهایی که برای همه وجود داره، حضور یک کیبورد با سیستم بلوتوث برای این تبلت هست که این دستگاه رو به یک شیوه کامل تبدیل بکنه. در کنار صفحه تبلت هم مثل سایر دستگاه های CIntiq، دکمه های اضافی با قابلیت برنامه ریزی برای تعریف میانبرهای متفاوت ایجاد شده.

[justified_image_grid ids=”1168,1169,1170,1171″]

ارسال یک پاسخ