خانه اخبار هنری ایران و جهان ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات با حضور اونیش امین الهی

ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات با حضور اونیش امین الهی

ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات با حضور اونیش امین الهی

به گزارش روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی استان اردبیل: « ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات» که به همت انجمن هنرهای تجسمی و با مشارکت معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در طی روزهای 26 الغایت 28 خردادماه 94 در محل مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار میشود.
حجت مجرد رئیس انجمن های تجسمی و دبیر ورک شاپ خلاقیت افزود: این ورک شاپ برای اولین بار  طی سالیان گذشته با هدف بسترسازی و ارتقاء سطح آموزش های تخصصی هنرهای تجسمی و توسعه فعالیت های آموزشی هدفمند انجمن هنرهای تجسمی و بهرمندی از حضور اساتید ملی و مطرح کشوری بصورت کارگاه آموزشی عملی و تخصصی برگزار خواهد شد .
ورکشاپ خلاقیت با حضور بیش از سی و پنج هنرمند در گرایش های مختلف هنرهای تجسمی شامل هنرمندان نقاش، تصویرگر، کاریکاتوریست، طراح گرافیک و سایر گرایش های تجسمی در طیف های مختلف تجسمی بمدت ۳ روز و معادل ۳۶ ساعت به مدرسی استاد اونیش امین الهی(عضو هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران) در محل نگارخانه قوام الدین اردبیلی واقع در مجتمع فرهنگی هنری فدک برگزار خواهدشد. شایان ذکر است این ورک شاپ بصورت ثبت نامی بوده و طی ماههای گذشته فراخوان آن در رسانه های مجازی منتشر شده است.

ورکشاپ خلاقیت و ایده پردازی در تبلیغات با حضور اونیش امین الهی

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...