پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

نمایشگاه نشانه های حسین حجتی فرید

0 79

مروری بر نشانه های حسین حجتی فرید، با حضور و سخنرانی استاد اسدالله چهره پرداز

همزمان با هفته گرافیک، نمایشگاهی با عنوان مروری بر نشانه‌های حسین حجتی فرید، در نگارخانه فرهنگسرای شفق گشایش می‌یابد. در آیین افتتاحیه این نمایشگاه نشانه که در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای شفق برگزار می شود، استاد گرامی جناب آقای اسدالله چهره پرداز به ایراد سخن در زمینه طراحی نشانه خواهد پرداخت. به همین منظور از علاقه مندان به هنر گرافیک دعوت می شود برای حضور در این مراسم و استفاده از تجربیات این استاد گرانقدر و بازدید از آثار حسین حجتی فرید ، روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه 1393، رأس ساعت 16 در محل نمایشگاه حضور به هم رسانند.

این نمایشگاه تا روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ الی ۱۹ ادامه خواهد داشت.
نشاني: تهران، خيابان سيد جمال الدين اسدآبادی (يوسف آباد ) ، خيابان ۲۱، بوستان شفق، گالری فرهنگسرای شفق، تلفن: ۸۸۷۱۲۸۳۹-۸۸۵۵۴۰۱۶

حجتی فرید در دعوتنامه  امسال نمایشگاه نشانه خود نوشته است:

بنا به برگزاری موفق نمایشگاه سال گذشته که با حضور و سخنرانی استاد گرامی، ایرج میرزا علیخانی و برش کیک به مناسبت جشن روز جهانی گرافیک در حضور علاقه مندان و هنردوستان صورت گرفت، امسال هم تصمیم بر آن شد، این نمایشگاه برای دومین سال پیاپی همزمان با هفته گرافیک و با حضور استاد مدعو جناب آقای اسدالله چهره پرداز برگزار شود.  لازم به ذکر است، برگزاری این مراسم با همکاری صمیمانه فرهنگسرای شفق و گروه تصویرگران نوگرای ایران انجام خواهد گرفت.

خواندن این مطلب پیشنهاد می گردد:
«جدایی» کارگردان ایرانی به ایتالیا رسید

با احترام / حسین حجتی فرید

مروری بر نشانه های حسین حجتی فرید

ارسال یک پاسخ