خانه اخبار هنری ایران و جهان بزودی نمایشگاه تهران بولونیا برپا خواهد شد

بزودی نمایشگاه تهران بولونیا برپا خواهد شد

بزودی نمایشگاه تهران بولونیا برپا خواهد شد

آثار هنری راه یافته به نمایشگاه تصویرگری بولونیا 2015 در نمایشگاهی با نام ” نمایشگاه تهران بولونیا 2015 ” در آینده به نمایش در میان . این نمایشگاه با همکاری انجمن تصویرگران و باغ موزۀ قصر برگزار در آینده برگزار میشه و قراره که در کنار نمایش آثار بولونیا 2015 ، آثار تصویرگری راجر ملو – برنده جایزه هانس کریستین اندرسن 2014 – هم به نمایش دربیاد. همینطور نمایش آثار تصویرگران ایرانی که در 10 سال گذشته به نمایشگاه بولونیا راه پیدا کردن و کتاب های ایرانی برندۀ جایزۀ نمایشگاه کتاب کودک بولونیا (از ابتدا تا الان ) از سایر بخش های دیگه در نمایشگاه تهران بولونیا خواهد بود.
از اونجایی که غرفۀ ایران در نمایشگاه بولونیا امسال بوسیله انجمن تصویرگران به نمایندگی از سه تشکل غیر دولتی ادبیات کودک شامل انجمن نویسندگان کتاب کودک ، انجمن ناشران و انجمن تصویرگران و با همکاری موسسۀ نمایشگاه‎های فرهنگی ایران برنامه‎ریزی و برپا شده و با استقبال خوب ناشران و بازدیدکنندگان نیز همراه بوده ، این نمایشگاه به پیشنهاد و دعوت علی بوذری ، مدیر غرفۀ ایران در نمایشگاه کتاب بولونیا 2015، به ایران اومده.
نمایشگاه تهران بولونیا  2015، روز جمعه 18 اردیبهشت ، ساعت 17 با حضور هیئت مدیرۀ انجمن تصویرگران و ” روبرتاکینی “، رئیس نمایشگاه کتاب کودک بولونیا ، در گالری هنر در باغ موزۀ قصر ، واقع در انتهای خیابان مطهری، بعداز تقاطع شریعتی، میدان پلیس آغاز میشه و علاقه مندان میتونن تا 24 اردیبهشت از ساعت 9 تا 19 از این نمایشگاه بازدید کنن.

بزودی نمایشگاه تهران بولونیا برپا خواهد شد

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...