پان آرت - نشریه جامعه ی هنری ایرانیان
مجله علمی پژوهشی هنر

دوستان پان آرت و فعالان هنرهای تجسمی

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و قدرت در رسانه هاست. گروه ها، وب سایتها و هنرمندان نسل جوان هرچه بیشتر به گسترش هنرهای تجسمی کمک میکنند و در این بین برترینهای دنیای هنر به شما معرفی میشوند. گروه هایی که با فعالیتهای مناسب خود، به انتشار اخبار هنرهای تجسمی و نمایشی از رویدادهای هنری ایران و جهان مشغول هستند، در این قسمت برای بررسی بیشتر معرفی شده تا اطلاعات خودتان را بواسطه این گروه ها آپدیت کنید.

پایگاه خبری آرتیبیشن

آرتیبیشن” با درک دغدغه امروز هنرمندان و در راستای حمایت از آنها در زمستان ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نموده است. هدف اصلی ما رونق بخشیدن به بازار هنر و تشویق هنرمندان برای خلق آثار بهتر می‌باشد؛ “آرتیبیشن” امیدوار است تا بتواند خلا فرهنگی ایجاد شده در جامعه را با تلاش‌های خود و دیگر هنرمندان پر نماید
http://arthibition.net
[divider_line]

مجله آنلاین هنرهای تجسمی هنرگردی

هنرگردی پروژه‌ای گروهیست و همان‌گونه که از نامش پیداست، قرار است به دور از حاشیه پردازی و سیاست‌زدگی‌های موجود به رویدادهای هنری، معرفی چهره‌های جوان و انتشار دیدگاه‌های تازه پرداخته و با دعوت از هنردوستان جهت همکاری و ایجاد فضایی پویا به بالابردن سلیقه‌ی هنری جامعه کمک نماید.
http://www.honargardi.com
[divider_line]

پالت رنگ | اخبار و فراخوان های هنری

سایت پالت رنگ به منظور پوشش اخبار و فراخوان هنری در اربیهشت ۹۴ و همزمان با هفته گرافیک تاسیس شد. به مرور زمان و پیشرفت سایت به معرفی هنرمندان جوان و خلاق ایرانی پرداخت. پالت رنگ عضو هیچ گروه و نهاد دولتی و غیر دولتی نیست و فقط با همکاری چند تن از دوستاران هنر به کار خود ادامه میدهد. پالت رنگ شامل بخش های زیر در حیطه هنر میباشد: اخبار و فراخوان های هنری –  معرفی هنرمندان ایرانی –  معرفی آثار و نمایشگاه های هنری – معرفی کتاب و ….
http://www.paletrang.com
[divider_line]

رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین

رسانه هنرهای تجسمی گالری آنلاین با هدف اطلاع رسانی رویداد های داخلی و خارجی مرتبط با هنرهای تجسمی اعم از اخبار، فراخوان ها، بورسیه های تحصیلی، فرصت های مطالعاتی، برنامه و گزارش های تصویری گالری ها و… و با هدف برطرف نمودن نیاز هنرمندان و بدون هیچ گرایش و وابستگی به نهادی و با تلاش عده ای از هنرمندان و متخصصین فناوری اطلاعات فعالیت خود را از سال ۹۳ آغاز نموده است.
http://onlineartgallery.ir
[divider_line]