خانه اخبار هنری ایران و جهان دوسالانه هنری نمایشگاه ازمیر ترکیه و حضور هنرمند ایرانی

دوسالانه هنری نمایشگاه ازمیر ترکیه و حضور هنرمند ایرانی

دوسالانه هنری نمایشگاه ازمیر ترکیه و حضور هنرمند ایرانی

هنرمندان اونهایی هستن که توانایی استفاده از حداکثر نیروی خودشون رو برای بیان افکارشون دارند و این مسأله رو بخوبی در آثارشون منعکس می‌کنن. ابدیت در قلبهای اونها و نیز در آفرینش آثارشون وجود داره. اونها تلاش میکنن تا روح نامحدودشون رو، نشون بِدن. به همین دلیله که این افراد بسیار ارزشمند و ضروری هستن . نمایشگاه های معتبری هم در سرتاسر دنیا برگزار میشه که به ارزش هنرمند واقف هست و سعی بر ایجاد نشست و برنامه های مهمی دارن تا روح آزادی که بواسطه این هنرمندان خلق شده رو جانی تازه ببخشن. در این بین ، میشه به نمایشگاه ازمیر ترکیه و برنامه مهمی که پیش رو داره اشاره کرد.
نمایشگاه ازمیر ، که در نظر داره تا نشستی رو در این شهر بین هنرمندان و تماشاگران از فرهنگهای مختلف برگزار کنه و از سال ۲۰۱۱ سازمان‌دهی شده ؛ نمایشگاهی رو با موضوع « ابدیت » با مشارکت هنردوستان در آینده برگزار خواهد کرد. نمایشگاه دوسالانه ازمیر نقش مهمی رو در پیشبرد هنرمندان معاصر نه تنها در ترکیه ، بلکه در بسیاری از کشورهای متفاوت در حوزه‌ی بین‌المللی ایفا می‌کنه.
گالری‌ هنری Seba در یک برنامه فرهنگی تونسته 438 هنرمند از 53 کشور رو در دومین نمایشگاه دوسالانه ازمیر ، از طریق فراهم آوردن فرصت بیان هویتشون بوسیله‌ی هنر ، گرد هم بیاره. این باینیال در تاریخ 4 ماه می 2015 در شهر ازمیر ترکیه  و مرکز هنری عدنان برگزار میشه و خانم عالمه باقریان هنرمند نقاش ایرانی ، یکی از شرکت کنندگان در این رویداد هست که برای ایشون آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

دوسالانه نمایشگاه ازمیر ترکیه دوسالانه نمایشگاه ازمیر ترکیه دوسالانه نمایشگاه ازمیر ترکیه

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...