خانه اخبار هنری ایران و جهان حضور انتشارات ایده در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

حضور انتشارات ایده در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

حضور انتشارات ایده در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

با آغاز فعالیتهای بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران ، انتشارات ایده هم با ۱۰ عنوان کتاب جدید در حوزه هنرهای تجسمی و تبلیغات در این دوره از نمایشگاه حضور داره . مجموعه کتاب‌های «100»، «10»، «باهاوس» و … چند تا از کتاب‌های جدید انتشارات ایده هست که در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران عرضه میشه. از مجموعه کتاب‌های « 100 » ایده؛ دو کتاب « 100 پرتره از تختی » مجموعه‎ای از آثار بهزاد شیشه‌گران و « 100 آگهی مطبوعات » تالیف فرشید پارسی‎کیا عرضه در نمایشگاه عرضه میشه . همینطور از مجموعه کتاب‌های « 10 » دو کتاب ‎« ۱۰طراح صحنه » نوشته پیام فروتن و « ۱۰ کاریکاتوریست » تالیف امیر سقراطی در نمایشگاه کتاب ارایه میشن.
کتاب‌های « باهاوس، مدرسه‌ای مکتب ساز »، « مارکوس وایزبک در تهران » از سایر کتاب‌ها و مجله هنری « گذر » از طرف انتشارات ایده به نمایشگاه کتاب تهران اومدن. همینطور موسسه ایده که علاوه بر فعالیت‎های هنرهای تجسمی در زمینه تبلغات هم برنامه‎های آموزشی و آثار مکتوبی داره ، از بین کتاب‎های این بخش هم در نمایشگاه امسال ، آثاری مثل « حس برند » ترجمه حسن بنانش و« اصول و شیوه‎های مدیریت نمایشگاه‌های تجاری » نوشته دکتر محمد بلوریان تهرانی و در نمایشگاه کتاب ارائه میکنه . « حس برند »، « انتخاب آژانس تبلیغاتی »، « زبان تخصصی تبلیغات و بازاریابی » و « اصول و شیوه‌های مدیریت نمایشگاه‌های تجاری » از سایر آثاری هست که در این بخش عرضه میشه.
لازم به یادآوریه که در ایام برپایی بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب ، جشن امضای این آثار با حضور مولفان و مترجمان در غرفه انتشارات ایده برگزار میشه . بر همین خاطر ، از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ، آرش سلطانعلی ، پیام فروتن ، بهزاد شیشه‌گران ، بیتا وکیلی ، آرش تنهایی ، فرشید پارسی‌کیا ، امیر سقراطی ، جواد عاطفه و فرزاد مقدم ، در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب حضور دارن و در جشن امضا کتاب‌های خودش شرکت میکنن. غرفه انتشارات ایده در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران در نیم‏طبقه شبستان، راهروی ۸ میزبان شما علاقه مندان به کتاب هست.

بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

حتما بخوانید

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت دوم

سینما و زندگی ون گوگدر قسمت اول از معرفی سینما و هنرمند نقاش ون گوگ ، به بررسی سه فیلم ساخته شده درباره زندگی...

انجمن هنرهای تجسمی عنوان کارگاهی در خوزستان

ابوذر محمدی در کارگاه انجمن هنرهای تجسمی رییس انجمن هنرهای تجسمی خوزستان با اشاره به ادامه فعالیت‌های انجمن هنرهای تجسمی در قالب هفته گرافیک گفت:...

هنر را حد و مرزی نیست – نسخه ۵۴

هنر را حد و مرزی نیست والت دیسنی : "ما در حال حرکت به جلو، باز کردن درهای جدید و انجام کارهای جدید هستیم ....

اینستالیشن تعاملی ریچارد سرا

از دنیای ریچارد سِرا تا اینستالیشن تعاملی اینستالیشن ، هنری است که در آن با استفاده از ابزارالات، ‌محصولات و تکنیک‌های مختلف اقدام به خلق...

زندگی ون گوگ و فیلم های ساخته شده از آن – قسمت اول

سینما و فیلم ون گوگفیلم ون گوگ در دنیای سینما موضوعی است که بسیار مورد توجه بوده و در این قسمت سعی بر بررسی...