نسخه چهل و چهارم از ماهنامه پان‌آرت هم منتشر شد. از این نسخه به بعد تغییر کوچکی ایجاد گردیده است. بخش «هنرمندان اصیل» جای خود را به قسمتی جدید بنام «امپرسیونیست‌ها» داده است. با این رویکرد، سعی میشود هنرمندان و آثار آنها در این سبک بدقت بررسی شود تا مرجعی باشد برای علاقه مندان نقاشی و بعد از آن نیز به سبک‌های دیگری نیز پرداخته خواهد شد که امیدواریم مورد توجه خوانندگان محترم قرار گیرد.
از بخش‌های مهم در این نسخه، معرفی آثاری است که توسط هنرمند فقید، «دیوید بویی» جمع‌آوری شده است و در برنامه فروش ساتبی قرار میگیرد. هرچند این هنرمند بیشتر در زمینه موسیقی و نیز بازیگری مطرح است،‌ اما آثار هنری جمع‌آوری شده توسط ایشان نیز بسیار باارزش است که در این نسخه به این رویداد پرداخته شده است. در نهایت، از هنرمند محترم آقای هومن راحتی که فعال در زمینه مدل‌سازی و طراحی سه‌بعدی هستند و افتخار مصاحبه را به گروه پان‌آرت داده اند سپاسگزاریم و برای ایشان و تمام هنرمندان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

به امید موفقیت همه هنرمندان ، رضا عالی ؛ مدیر مسوول سایت و مجله دیجیتال پان آرت

مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم

  فهرست مطالب نسخه چهل و چهارم مجله دیجیتال پان آرت:
– حرف اول : سخن سردبیر در نسخه چهل و چهارم
– درباره موزه‌های معتبر جهان : کاخ موزه پیتی
– بررسی آثار و مصاحبه با هنرمند مدلساز سه بعدی: هومن راحتی
– اینستالیشن های روز جهان : آئودی
– صفحه آزاد : فروش آثاری از کلکسیون دیوید بویی
– نگاهی به آثار هنرمندان امپرسیونیست : پل سزان
– بررسی بسته بندی های مطرح : شوینده های طبیعی

مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (9) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (8) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (6) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (7) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (5) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (2) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (4) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (3) مجله دیجیتال پان آرت چهل و چهارم (1)