بنام خالق هنر. به نسخه چهل و پنجم از ماهنامه هنرهای تجسمی پان‌آرت خوش آمدید. بر طبق بازخوردهای دریافت شده از علاقه‌مندان هنر، سعی بر آن شده تا محتوای بیشتری در مجله قرار داده شود. بر این اساس در نسخه جدید،‌ شاهد ارایه محتوایی جدید در بخش نقاشان و نیز مقاله ویژه این ماه هستیم. معرفی کلود مونه و نیز مقاله‌ای از آرتسی با وسواس بیشتری انجام شده تا مخاطبین بتوانند با بررسی آن، به منابع و اطلاعات بیشتری دست یابند. همچنین بخش موزه‌گردی نیز با تغییراتی مشابه تقدیم گردید. قسمت معرفی هنرمند این ماه نیز با مصاحبه و ارایه اثاری از هنرمند جوان،‌ خانم پرناز کریمی به انجام رسیده که با توجه به تجربه و سابقه ایشان در زمینه هنر و طراحی گرافیک و تصویرسازی،‌ این مصاحبه میتواند برای خوانندگان جوانتر باعث جذابیت و نیز نمایشی از وضعیت بهتر هنر در کشور گردد.
در نهایت، از تمامی خوانندگان دعوت مینماییم تا در مورد موضوعات مرتبط با هنرهای تجسمی،‌ مقالات و متون خود را به جهت بررسی و نشر در مجله ارایه نمایند تا هر روز شاهد گسترش بیشتر هنر در کشور باشیم.

به امید موفقیت همه هنرمندان ، رضا عالی ؛ مدیر مسوول سایت و مجله دیجیتال پان آرت

مجله دیجیتال پان آرت چهل و پنجم

 فهرست مطالب نسخه چهل و پنجم مجله دیجیتال پان آرت:
– حرف اول : سخن سردبیر در نسخه چهل و پنجم
– درباره موزه‌های معتبر جهان : کاخ‌موزه شهر ممنوعه
– بررسی آثار و مصاحبه با هنرمند تصویرگر: پرناز کریمی
– اینستالیشن های روز جهان : آشپزخانه شفاف
– صفحه آزاد : هفت هنرمند ناپدید شده
– نگاهی به آثار هنرمندان امپرسیونیست : کلود مونه
– بررسی بسته بندی های مطرح : جنگ ستارگان

مجله دیجیتال پان آرت (8) مجله دیجیتال پان آرت (7) مجله دیجیتال پان آرت (3) مجله دیجیتال پان آرت (4) مجله دیجیتال پان آرت (6) مجله دیجیتال پان آرت (1) مجله دیجیتال پان آرت (2) مجله دیجیتال پان آرت (5)