بنام خالق نور، خالق حسین (ع) و خالق کربلا. در این ایام که شاهد انتشار نسخه چهل و ششم از ماهنامه پان آرت هستیم، داغ محرم نیز بر قلب و جان ما نقش بسته است. از طرفی اندوه از دست دادن امامی بزرگوار و از طرفی اینکه حسین (ع) با شهادت خود افتخاری است برای ما در شجاعت و مسایل دینی. از طریق این رسانه، ایام محرم و شهادت سالار شهیدان را به خوانندگان محترم تسلیت عرض مینماییم.
در نسخه جدید، بخشی با عنوان معماری به مجله اضافه گشته است. حضور این بخش هم به علت درخواست برخی خوانندگان محترم و هم وجود هنر معماری در دسته هنرهای تجسمی  و تکمیل بخش‌های مجله است. در مورد تغییرات گرافیکی ورودی بخش‌ها نیز،‌ تغییراتی مناسب اعمال شد تا مخاطب در ترکیب‌بندی جدید، به خوانایی مطالب راحت‌تر بپردازد. در این نسخه، بخش «حرفه: تصویرگر» نیز به همت هنرمندان محترم دنیای تصویرگری در فصل پاییز تکمیل شده که امید است مورد توجه قرار گیرد. امیدواریم مقالات و نیز مطالب متنوع این نسخه را مرور و پیشنهادات خود را ارسال نمایید.

به امید موفقیت همه هنرمندان ، رضا عالی ؛ مدیر مسوول سایت و مجله دیجیتال پان آرت

پان آرت مجله هنرهای تجسمی نسخه مهر ماه

 فهرست مطالب نسخه چهل و ششم مجله دیجیتال پان آرت:
– حرف اول : سخن سردبیر در نسخه چهل و ششم
– حرفه : تصویرگر ؛ نبض گالری ها در دست تصویرگران
– موزه های معتبر جهان : گالری ملی بریتانیا
– بررسی آثار و مصاحبه با هنرمند تصویرگر: عاطفه فتوحی
– بررسی معماری زها حدید: پورت هاوس
– نگاهی به آثار هنرمندان امپرسیونیست : ادگار دگا
– صفحه آزاد : سیاه پوستان شیک پوش
– نگاهی به اینستالیشن های جهان : شهر سه وجهی
– بررسی بسته بندی های مطرح : ادامس استیمورول

پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (6) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (5) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (4) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (10) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (3) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (9) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (8) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (7) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (2) پان آرت ماهنامه دیجیتال هنرهای تجسمی  (1)