نسخه چهل و سوم را با یاد ایزد پاک و حضور بخشی جدید از تصویرگری تقدیم خوانندگان میکنیم. بخش حرفه : تصویرگر در این نسخه،‌ با مقدمه‌ای از استاد محترم کیانوش غریب‌پور راجع به دنیای تصویرگری در مجله منتشر میشود و امیدواریم در ماه‌های آینده نیز این قسمت بصورت فعال به خوانندگان محترم تقدیم گردد. وب‌سایت گروه پان‌آرت نیز که بصورت تخصصی به مجله پان‌آرت میپردازد با تغییراتی کلی در طراحی فعال گردید.
موضوع بسیار مهم در این ماه،‌ درگذشت استاد هنرمند، عباس کیارستمی نیز بود که پس از عمری فعالیت هنری، زندگی را بدرود گفتند. متاسفانه درگذشت هنرمندان بسیاری در چند سال اخیر روی داده که علاوه بر حزن و اندوه فراوان، یادآور این نکته نیز هست که اساتید بسیاری در حال رخت بر بستن از دنیای ما هستند و بایستی هرچه بیشتر قدر آنان را دانست و تا زمان حضور این عزیزان، با احترام به یادگیری اصول هنر از ایشان پرداخت. به امید سلامتی تمامی هنرمندان. در نهایت، از هنرمند محترم سید مهرداد موسوی بابت حضور در این نسخه و معرفی آثارشان در زمینه لی‌اوت سپاسگزاری میکنیم.

به امید موفقیت همه هنرمندان ، رضا عالی ؛ مدیر مسوول سایت و مجله دیجیتال پان آرت

پان آرت مجله دیجیتال نسخه چهل و سوم

 فهرست مطالب نسخه چهل و سوم مجله دیجیتال پان آرت:
– حرف اول : سخن سردبیر در نسخه چهل و سوم
– حرفه : تصویرگر : راجع به نمایشگاه کارنامه
– درباره موزه‌های معتبر جهان : موزه سیستین
– بررسی آثار و مصاحبه با هنرمند طراح گرافیک: سید مهرداد موسوی
– اینستالیشن های روز جهان : چتری در بیهانس
– صفحه آزاد : دیدار با چهار گالری دار معتبر
– نگاهی به آثار هنرمندان نقاش اصیل : فرانسیسکو د زورباران
– بررسی بسته بندی های مطرح : کیک چینی

مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (10) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (9) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (8) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (7) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (6) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (4) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (5) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (2) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (3) مجله دیجیتال پان آرت چهل و سوم (1)