فروش تابلو فرش نفیس در مجموعه سورن کارپت ماندگار . شما نیز اگر بدنبال فرش دستباف نفیس هستید به شما پیشنهاد خرید تابلو فرش از این مجموعه را داریم.

تابلو فرش و نخ و نقشه فرش در یورن کارپت ماندگار.

فروش تابلو فرش در مجموعه سورن کارپت ماندگار ، جهت کاربردهای تزئینی و استفاده در دکوراسیون داخلی انجام می گردد. تابلو فرش های موجود به صورت ساده و یا قاب شده در منزل ، محل کار ، هتل ها و … نصب می کردند. از سوی دیگر فروش تابلو فرش در سورن فرش ماندگار در تنوع طرح های مختلفی چون طرح های مناظر طبیعی ، بزرگان ، داستانهای تاریخی ، حیوانات و … توانسته است خواسته عموم مشتریان با سلایق مختلف را جلب نماید.

از لحاظ بافت تابلو فرش ها که به آن ها فرش های هنری تصویری نیز می گویند از زمره فرش های ریز بافت محسوب می گردند . علت این امر این است که جای الگو در تابلو فرش را طرح های تصویری می گیرند . بنابراین جهت نمایان ساختن جزئیات تصویر همانند سایه روشن ها ، تابلو فرش می بایست با رج شمار بالا تولید گردد. رنگ های به کار رفته در این گونه فرش ها نیز تنوع بیشتری دارد و محصول نهایی را با لطافت بیشتری به خریداران ارائه می کند.

نقش تکنولوژی در تهیه تابلو فرش :

در روش سنتی طراحی تابلو فرش که معمولا بر روی نقشه شطرنجی با رنگ توسط هنرمندان این هنر ایجاد می شد امکان تغییر دادن نقشه به سختی ممکن بود . بعد از وارد شدن رایانه به زندگی روزمره و آشنا شدن هنرمندان با این حرفه بسیاری از افراد به استفاده از رایانه برای طراحی فرش و تابلو فرش علاقمند شدند اما همچنان مقاومتهایی نیز وجود داشت تا اینکه این هنر یعنی طراحی فرش توسط کامپیوتر جای خود را پیدا کند . در این میان زحمات شرکتهایی همچون بوریا ، نقش ساز , استاد فرش و استادان شهر تبریز و سردرود و کاشان را نباید نادیده گرفت . بعد از اینکه طراحی فرش توسط رایانه انجام شد دو مرحله اصلی باقی می ماند : تهیه نخهای خامه رنگرزی شده و تولید نقشه برای بافت .