مجله دیجیتال پان آرت

درباره گروه پان آرت

پان آرت در سال ۹۱ به کوشش رضا عالی تاسیس و برنامه خود را با هدف معرفی هنرمندان ایرانی و نیز ارایه مطالب مربوط به هنرهای تجسمی بصورت یک نشریه الکترونیکی آغاز کرد . از ابتدای امر که شخصیت گروه در مورد گرافیک ایران و هنرهای مبتنی بر گرافیک بود ، زبان محاوره ای برای تمامی کارهای این گروه انتخاب و بعد از سه سال فعالیت به دلیل حضور در مجامع معتبر و درخواست خوانندگان، این زبان به حالت رسمی تغییر یافت.
مجله دیجیتال هنرهای تجسمی پان آرت اولین ایده ی مجموعه بود که بصورت ماهیانه در دو فرم آفلاین (ورق خور و پی دی اف) برای سیستم عامل های ویندوز، مک و آندروید منتشر میگردد. صفحه آرایی مناسب ، دیزاین حرفه ای و خروجی استاندارد این مجله مبتنی بر استانداردهای روز و مشورت با مجلات و مدیران برتر در داخل و خارج از کشور در حیطه هنرهای زیبا بوده و با کاربرد کنونی، به یکی از معتبرترین مجلات دیجیتال ایران تبدیل شده است که توانسته خلع یک نشریه دیجیتالی را بخوبی پر کند.
پان آرت از ابتدا با شعار ” بهترین ها با ما هستند ” و ” پان آرت برای جوانان ” همواره سعی به کشف و معرفی افراد هنرمند ایران در کنار مصاحبه با اساتید داشته تا با این کار هم مسوولیت خود را در معرفی جوانان انجام دهد و هم از اساتید شایسته تاریخ هنر ایران تقدیری مناسب داشته باشد و این روند همچنان در گروه پان آرت با خلاقیت در ارایه مطالب و مصاحبه های مختلف حفظ و ادامه دارد. از اساتید محترمی که در کنار جوانان خلاق و هنرمند در مجله دیجیتال پان آرت معرفی شده اند میتوانیم به اساتید گرانقدر: واحد خاکدان، کیارش زندی، ابوالفضل همتی آهویی، مهرداد خطایی، مهدی پاکدل، حجت امانی، هادی حیدری، اونیش امین الهی، آرش تنهایی و علیرضا خاقانی اشاره کنیم. در کنار این بزرگواران همواره هدف پان آرت مصاحبه با جوانان خلاق نیز بوده و این روند همچنان ادامه دارد.

پان آرت یک مجله ثبت شده با مجوز حق نشر دیجیتال مبتنی بر حامل و بر خط به کد پرونده 2427 از مرکز توسعه فناروی اطلاعات و رسانه های دیجیتال میباشد.

اعضای فعلی مجله دیجیتال پان آرت

رضا عالی
رضا عالیمدیر مسوول، سردبیر
آرین خانی
آرین خانیمدیر هنری
محمد رضایی
محمد رضایینویسنده
محمد ملکی
محمد ملکیپادکست
رضی الدین طبیب
رضی الدین طبیبمترجم فنی
بهار بدیهی
بهار بدیهیمترجم فنی

دوستان پان آرت در فضای مجازی